Комментарий партнера юридической компании LECON Лилии Секелик. Тема: О детских аттракционах

Спочатку власнику слід з''ясувати, чи підходить його ділянка під ігровий майданчик, для чого необхідно отримати консультацію у місцевому органі земельних ресурсів. Якщо земля сільськогосподарського призначення, то можуть виникнути проблемі, оскільки, відповідно до Земельного кодексу, такі ділянки використовуються їхніми власниками виключно у рамках відповідних вимог до них.

Стосовно атракціонів, то на кожен з них необхідно мати сертифікати та техпаспорти. Але це ще не все. Наказом МНС № 110 від 01.03.06 р. затверджені Правила будівництва та безпечної експлуатації атракціонної техніки, включаючи обладнання дитячих ігрових майданчиків. У даних правилах детально розписані вимоги до їхнього розміщення та роботи, які у свою чергу, потребують значних узгоджень з боку як управління контролю за благоустроєм районної держадміністрації, так й представників контролюючих органів – СЕС, Держслужби по надзвичайним ситуаціям та інш. Згідно наказу, ввід у експлуатацію атракціонної техніки можливий тільки після її обстеження та випробування комплексною комісією, яка складається з службовців вищезазначених структур. Дозвіл на експлуатацію дитячих атракціонів надають територіальні органи Держміськпромнагляду, які й контролюють їхню роботу.

На мій погляд, краще зареєструватись у якості фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування. В такому випадку для реалізації продуктів харчування та напоїв необов''язково придбавати патент та реєструвати касовий апарат.

(Текст приведен на языке оригинала).

Опубліковано: "БИЗНЕС" №21, 21.05.2013 р.

  • 03680, г.Киев, ул. Соломенская, 5 офис 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Мы на карте

Напишите нам

Обратная связь

Ваше сообщение успешно отправлено

Подписка на рассылку

Будьте в курсе наиболее актуальных правовых новостей и событий