НААУ роз'яснила порядок підвищення кваліфікації адвокатів

31 січня 2016 року закінчився перший трирічний період оцінювання підвищення кваліфікації адвоката, передбачений пунктом 13 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів. Адвокат повинен набрати не менше 30 залікових балів протягом цього періоду, з них не менше 10 балів за кожен рік.
Перелік заходів і діяльності, які є підвищенням кваліфікації адвоката, що дають право на отримання відповідних залікових балів, передбачено в додатку 3 до Порядку.

Підвищити кваліфікацію можна, взявши участь у заходах щодо підвищення кваліфікації (семінарах, круглих столах, конференціях, форумах, тренінгах тощо). Організатор і власне захід мають бути попередньо акредитовані Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при НААУ. Експерти (доповідачі, лектори) також мають бути сертифіковані Експертною радою НААУ.

Не потребують акредитації заходи Національної асоціації адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, рад адвокатів регіонів, кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури регіону та центрів з підвищення кваліфікації, засновниками яких є ради адвокатів регіону. Але і в цих заходах мають бути доповідачами лише експерти, попередньо сертифіковані НААУ.

Підвищенням кваліфікації є також публікація статей, видання монографій, передплата на профільне видання тощо.

До адвокатів, які не виконують обов'язки з постійного вдосконалення своїх знань і професійної майстерності, можуть бути застосовані заходи дисциплінарної відповідальності.

  • 03680, г.Киев, ул. Соломенская, 5 офис 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Мы на карте

Напишите нам

Обратная связь

Ваше сообщение успешно отправлено

Подписка

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.