Державний логотип органічної продукції

Мінагрополітики наказом від 25.12.2015 № 495 затвердило державний логотип для органічної продукції (сировини) та технічний опис такого логотипа (електронний ресурс: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0099-16).
Логотип може наноситися на будь-яку упаковку, етикетку (стікер), споживчу тару, контретикетку, кольєретку, ярлик, пробку, листок-вкладиш, документ, повідомлення, інші елементи упаковки, які супроводжують чи стосуються органічної продукції (сировини).

Державний логотип складається з графічного зображення та напису, які розташовані в квадраті. Напис розміщується під графічним зображенням державного логотипа та складається зі слів«ОРГАНІЧНИЙ ПРОДУКТ» чи еквівалента англійською мовою -«ORGANIC PRODUCT».

Логотип може бути розміщений на фоні будь-якого кольору, використовуватися в будь-якому масштабі, враховуючи пропорції та такі рекомендовані розміри: ширина - 50 мм, висота - 50 мм; ширина - 25 мм, висота - 25 мм. Мінімальні розміри логотипа становлять 14 мм у ширину та 14 мм у висоту. Якщо етикетка та упаковка органічної продукції має недостатню площу для нанесення необхідного маркування, то логотип повинен мати розміри 8 мм у ширину та 8 мм у висоту.

Згідно із Законом про виробництво та обіг органічної с/г продукції та сировини органічною є продукція (сировина), отримана в результаті сертифікованого виробництва, а виробництво органічної продукції (сировини) - це виробнича діяльність фізичних або юридичних осіб (у тому числі з вирощування та переробки), де під час такого виробництва виключається застосування хімічних добрив, пестицидів, генетично модифікованих організмів (ГМО), консервантів тощо, та на всіх етапах виробництва (вирощування, переробки) застосовуються методи, принципи та правила, визначені цим Законом для отримання натуральної (екологічно чистої) продукції, а також збереження та відновлення природних ресурсів.

Використання логотипа на упаковці органічних продуктів, у тому числі продуктів, що імпортуються, є обов'язковим.

  • 03680, г.Киев, ул. Соломенская, 5 офис 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Мы на карте

Напишите нам

Обратная связь

Ваше сообщение успешно отправлено

Подписка

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.