Досягнення компанії

Успішно супроводжено проект щодо укладання договору

Партнером, адвокатом юридичної компанії LECON Секелик Лілією було успішно супроводжено проект щодо укладання договору про співпрацю між Банком з західними інвестиціями та компанією-лідером з повним закритим циклом сервісного обслуговування підприємств зернової галузі.

Детальніше...

Скасовані незаконна постанова НКЦПФР щодо порушення Клієнтом LECON законодавства на ринку цінних паперів та постанова про накладення санкції

Постановою ВАС України скасовано постанову Київського апеляційного адміністративного суду та залишено без змін постанову Окружного адміністративного суду міста Києва, якою задоволені позовні вимоги адвоката Секелик Лілії в інтересах Клієнта та скасовано рішення щодо усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів та зупинення внесення зміни до системи депозитарного обліку цінних паперів та визнано протиправною постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів.

Детальніше...

Зменшена заборгованість клієнта LECON перед Банком на суму більше ніж 250000,00 гривень

Завдяки переговорному процесу, який очолювала партнер LECON, адвокат Марина Матющенко, з ПАТ «ПроКредит Банк» було досягнуто згоди щодо зменшення суми заборгованості клієнта LECON на суму більше ніж 250 тисяч гривень.

Детальніше...

Відмовлено у порушенні кримінальної справи

Завдяки зусиллям команди LECON було відмовлено у порушенні кримінальної справи проти посадової особи, клієнта LECON, за ознаками злочину, відповідальність за який передбачена ст. 382 КК України (не виконання судового рішення).

Детальніше...

Стягнуто на користь клієнта LECON штрафні санкції в розмірі понад 1 мільйон гривень за неналежне виконання контрагентом зобов'язань за договором поставки

Рішенням Господарського суду м. Києва задоволено вимоги адвоката Лілії Секелик в інтересах клієнта LECON про встановлення факту неналежного виконання зобов'язань контрагента щодо приймання обладнання відповідно до договору поставки, а також стягнуто штраф, неустойка, а також інфляційні витрати на суму понад 1 мільйон гривень.

Детальніше...

Закрито провадження у справі щодо притягнення до відповідальності за порушення валютного законодавства згідно ст. 162-1 КУпАП

Дарницьким районним судом міста Києва було закрито провадження в адміністративній справі щодо притягнення до відповідальності посадової особи, клієнта LECON, щодо порушення валютного законодавства згідно ст. 162-1 КУпАП (розмір відповідальності від 10200,00 грн. до 85000,00 грн.)

Детальніше...
  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій