Отримання дозволу на працевлаштування нерезидентів України

Існує досить багато сфер господарювання, де спостерігається гостра нестача кваліфікованих кадрів. Тому, найчастіше, для досягнення високих стандартів бізнесу доводиться вдаватися до допомоги іноземних фахівців.

Існує кілька видів дозволів на працевлаштування нерезидентів в залежності від типу: працевлаштування кваліфікованих кадрів, працевлаштування засновника компанії, працевлаштування в рамках зовнішньоекономічного договору, працевлаштування внутрішньокорпоративних правонаступників та працевлаштування біженців. Залежно від типу працевлаштування дозвільному органу подається відповідний пакет документів. На жаль, як і, практично, будь-яка інша бюрократична процедура, працевлаштування іноземних громадян таїть у собі багато підводних каменів і без участі фахівця вона загрожує доставити багато клопоту, як компанії-роботодавцю, так і самому іноземцю.

Перш за все, вітчизняний роботодавець повинен обґрунтувати, що на даному ринку відсутні місцеві фахівці здатні виконувати подібну роботу за таку ж оплату. Крім того, умови праці нерезидента повинні бути не гірше ніж для українських працівників, необхідно особливу увагу приділити дипломів та сертифікатів іноземного фахівця, а також досконально розробити трудовий договір і кадрові документи на підприємстві. При цьому дозвіл видається на рік і його щорічно необхідно продовжувати, фактично за тією ж самою процедурою, як і початкове отримання дозволу.

Юристи юридичної компанії LECON вже кілька років успішно супроводжують процес отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян в Україні. Ми не тільки допоможемо Вам отримати дозвіл, а й нагадаємо Вам, коли термін його дії закінчується, а також займаємося продовженням дозволу.

З юридичною компанією LECON іноземні професіонали будуть відчувати себе, як вдома! Телефонуйте!

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій