Отримання тимчасового або постійного виду на проживання для нерезидентів України

Незважаючи на недостатньо високий, порівняно із західними країнами, рівень життя в Україні, вона є дуже привабливою країною для імміграції. В'їзд в Україну перевищує виїзд практично в два рази. Особливо приваблива Україна для вихідців з країн Азії, Африки, СНД. Досить високий рівень свободи і демократії, надзвичайно низька вартість вищої освіти та проживання створюють сприятливі умови для життя в Україні. Тому так багато бажаючих отримати громадянство або посвідку на проживання в Україні.

Однак слід зазначити, що навіть у розвинених західних країнах процедура отримання громадянства та виду на проживання надзвичайно складна в юридичному плані. У цих питаннях чиновники особливо прискіпливі і суворі. Чи не буде секретом, що в нашій країні цей процес також заплутаний, довгий і складний. Тому якщо ви не бажаєте опинитися в ролі паперового кораблика, безвольно блукаючого по хвилях безмежного бюрократичного океану, слід довірити цю процедуру фахівцям.

Юристи компанії LECON мають значний досвід у сфері оформлення документації для отримання постійного і тимчасового виду на проживання в Україні. Тому, довіривши справу професіоналам, Ви уникнете багатьох неприємних моментів, пов'язаних з оформленням документації, а також захистите себе він потенційних ризиків згодом.

Ми чекаємо Вашого дзвінка.

Залиште свій телефон щоб отримати першу консультацію безкоштовно!

Обратный звонок

Contact us

Ваше сообщение успешно отправлено

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій