Корисна інформація

Як показує практика, в більшості випадків компанії поверхньо ставляться до процесу укладання договорів. Так, контрагенти, укладаючи договір, намагаються передбачити в ньому великі штрафні санкції за невиконання умов договору, при цьому забуваючи про важливість істотних умов договору, порядку надання послуги, терміни, особливості оплати, тощо.

На нашому сайті Ви зможете безкоштовно завантажити найбільш розповсюджені типові договори, що регулюють різні правовідносини. Звертаємо Вашу увагу, що дані документи містять лише загальну інформацію та, в любому випадку, мають корегуватися до особливих умов Ваших правовідносин.

В цьому розділі Ви також можете ознайомитися з матеріалами, що можуть бути Вам корисні, а саме: посилання на інтернет-сторінки органів державної влади, бланки типових форм, тощо.
Спеціалісти нашої компанії зможуть надати послуги з супроводу Вашого бізнес-проекту, проаналізувати ризики, надати консультацію щодо укладання договору та викласти у договорі ті обставини, які будуть стосуватися виключно Вашої ситуації та позбавитися в майбутньому довготривалих та тяжких судових спорів у випадку невиконання Вашими контрагентами умов договору.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій