Повернення боргів

Повернення боргів – одна з найрозповсюджених проблем, з якою зустрічаються як звичайні громадяни так й великі компанії.
Як правило, у більшості компаній виникаютьтруднощіз виконанням зобов’язань за договорами контрагентами, особливо коли виникає таке питання як повернення коштів. Ця проблема з’являється у контрагентів з різних причин: важкої економічної ситуації, проблем з поверненням власних прострочених заборгованостей, просто небажанням віддавати кошти. Отже,як правило, бізнес – партнери попросту користуються цими чи іншими обставинами, затягуючи повернення боргів. Отже, для ефективного вирішення зазначеної проблеми існують наступні етапи її врегулювання.


По-перше, це етап досудового врегулювання спору. У цьому випадку боржникові надається відповідний строк для добровільного погашення заборгованості.
На даному етапі необхідно знайти впливові методи врегулювання боргової проблеми з боржником та визначити терміни і графік повернення заборгованості без участі суду. Позитивний результат подібних домовленостей позбавить кредитора і боржника від необхідності звернення до суду, що у свою чергу значно зекономить кошти.


По-друге, це етап звернення до суду. При прийнятті рішення щодо звернення з відповідним позовом до суду потрібно чітко розуміти, що без допомоги професіоналів-юристів, певних знань і досвіду можна досить довго і складно вирішувати це питання.


По-третє, це етап виконання рішення суду, яке вступило в законну силу. Даний етап є найважчим на практиці бо як показує практика виконання судових рішень потребує грамотного підходу і особливого контролю за процесом виконавчого провадження, оскільки в іншому випадку, швидше за все, доведеться довго чекати виконання пред’явленого документа до виконання і повернення боргу.
Юридична компанія LECON пропонує:

  • Представлення інтересів та підготовку необхідних документів на етапі ведення переговорів по досудовому врегулюванню спорів;
  • Представлення інтересів у суді щодо стягнення заборгованості;
  • Представлення інтересів у органах державної виконавчої служби України.

Ми допоможемо повернути будь-який борг. Телефонуйте!

tel  +380 (44) 361-56-14

Залиште свій телефон щоб отримати першу консультацію безкоштовно!

Обратный звонок

Contact us

Ваше сообщение успешно отправлено

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully