Коментар партнера юридичної компанії LECON Лілії Секелик. Тема: Про дитячі атракціони

Спочатку власнику слід з''ясувати, чи підходить його ділянка під ігровий майданчик, для чого необхідно отримати консультацію у місцевому органі земельних ресурсів. Якщо земля сільськогосподарського призначення, то можуть виникнути проблемі, оскільки, відповідно до Земельного кодексу, такі ділянки використовуються їхніми власниками виключно у рамках відповідних вимог до них.

Стосовно атракціонів, то на кожен з них необхідно мати сертифікати та техпаспорти. Але це ще не все. Наказом МНС № 110 від 01.03.06 р. затверджені Правила будівництва та безпечної експлуатації атракціонної техніки, включаючи обладнання дитячих ігрових майданчиків. У даних правилах детально розписані вимоги до їхнього розміщення та роботи, які у свою чергу, потребують значних узгоджень з боку як управління контролю за благоустроєм районної держадміністрації, так й представників контролюючих органів – СЕС, Держслужби по надзвичайним ситуаціям та інш. Згідно наказу, ввід у експлуатацію атракціонної техніки можливий тільки після її обстеження та випробування комплексною комісією, яка складається з службовців вищезазначених структур. Дозвіл на експлуатацію дитячих атракціонів надають територіальні органи Держміськпромнагляду, які й контролюють їхню роботу.

На мій погляд, краще зареєструватись у якості фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування. В такому випадку для реалізації продуктів харчування та напоїв необов''язково придбавати патент та реєструвати касовий апарат.

(Текст наведено на мові оригіналу).

Опубліковано: "БИЗНЕС" №21, 21.05.2013 р.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій