Положення про BANKID

Регулятор постановою від 30.08.2016 р. № 378 затвердив Положення про Єдину національну систему електронної дистанційної ідентифікації фізичних і юридичних осіб BankID Національного банку України (електронний ресурс: www.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=31988967, дата початку  дії  03 вересня 2016 рок)..

Нацбанк впроваджує банківську технологію з дистанційної ідентифікації фізичних і юридичних осіб клієнтів банків України, якою є система BankID, для отримання ними адміністративних послуг на порталі або від суб'єктів надання адміністративних послуг та доступу користувачів до інформаційно-телекомунікаційних систем державних органів.

Умови підключення до системи BankIDзазначаються в договорі між сторонами та специфікації взаємодії, яка є додатком до договору.

Абоненти отримують доступ до системи BankID через мережу Інтернет після налаштування механізмів захисту інформації, визначених у специфікації взаємодії.

Порядок підключення до системи BankID наводиться у специфікації взаємодії.

Для одержання дозволу на підключення до системи BankID абонент подає до Нацбанку заявку за встановленою формою.

Погоджена заступником Голови Національного банку заявка на підключення до системи BankIDподається до Центральної розрахункової палати НБУ для подальшого укладання з абонентом договору та його підключення до системи BankID.

Між абонентом та Національним банком укладається договір про надання послуг системою BankID. Згідно з умовами укладеного договору спеціалісти відповідного підрозділу Національного банку (залежно від того, з ким абонент безпосередньо взаємодіє) протягом терміну дії договору надають абоненту консультації щодо функціонування центрального вузла системи BankID.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Subscribe

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.