Роз’яснення ДФС України щодо застосування ПДВ при анулюванні реєстрації та поновленні

Листом ДФС України від 16.08.2016 р. № 17715/6/99-99-15-03-02-15 (електронний ресурс: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69549.html), зазначено, що якщо на підставі рішення про анулювання реєстрації особу виключено з Реєстру платників ПДВ, то така особа втрачає всі права і обов'язки платника ПДВ (у т. ч. право на складання податкових накладних).

Якщо відповідно до рішення суду про скасування рішення про анулювання реєстрації відбувається поновлення такої особи у Реєстрі, то дата реєстрації такої особи платником ПДВ не змінюється.

Починаючи з дати виключення особи з Реєстру, зазначеної в рішенні про анулювання реєстрації, до дати поновлення такої особи у Реєстрі на підставі судового рішення, особа не може складати податкові накладні та не має права на податковий кредит і отримання бюджетного відшкодування ПДВ. Крім того, така особа податкову звітність з ПДВ за цей період не подає.

Фіскали зауважили, що після дати поновлення особи у Реєстрі відсутні підстави для коригування податкових накладних, складених при постачанні товарів/послуг такій особі в період починаючи з дати виключення її з Реєстру і до дати поновлення у Реєстрі.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Subscribe

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.