Здійснення виправлення помилок у повідомленні про прийняття на роботу

Мінсоцполітики у листі від 22.06.2016 р. № 746/13/84-16  (електронний ресурс: http://www.profiwins.com.ua/uk/letters-and-orders/ministry-of-labor-and-social-policy/8530-746.html) нагадало, що у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу «скасовуюче» з помилковими даними і одночасно повідомлення типу «початкове» з правильними даними.

Чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафу за порушення трудового законодавства, зокрема, за допуск працівників до роботи без оформлення трудових відносин, несвоєчасне подання інформації до Державної фіскальної служби чи її територіальних органів про прийнятих на роботу працівників, недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці тощо.

Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників до Державної фіскальної служби та її територіальних органів чинним законодавством не передбачено.

У випадку виконання робіт на підставі договорів цивільно-правового характеру повідомлення до Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу подавати не потрібно.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Subscribe

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.