Новини законодавства

Роз’яснення ДФС України оновлення інформації про неприбуткові організації

Податківці у листі від 05.08.2016 року № 26635/7/99-99-12-02-01-17 (електронний ресурс: http://dp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-262129.html) нагадали, що неприбуткові організації, що були внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17.07.2015 року № 652-VIII та які не відповідають вимогам 133.4 Податкового кодексу України (надалі – ПКУ), зобов'язані до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.

Зміни в порядку купівлі НБУ цінних паперів через аукціони

Постановою НБУ від 16 серпня 2016 року № 370 (електронний ресурс: https://bank.gov.ua/document/download?docId=35342187), якою внесено зміни до Порядку купівлі/продажу цінних паперів України шляхом ініціювання аукціонів на торгових майданчиках фондових бірж.
Встановлено, що Нацбанк може здійснювати купівлю/продаж цінних паперів України (державних облігацій України, облігацій підприємств, міжнародних фінансових організацій тощо).

Роз’яснення ДФС України щодо закриття рахунків при ліквідації банку

Податківці зазначили, що у разі ліквідації банку повідомлення про закриття рахунків платників податків подає голова ліквідаційної комісії або ліквідатор чи уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку.

Порядок здійснення банками перевірки документів

НБУ оприлюднив постанову від 15.08.2016 року № 369 (електронний ресурс: https://bank.gov.ua/document/download?docId=35298014, дата набрання чинності: 01 вересня 2016 року) якою затверджено Положення про порядок здійснення банками аналізу та перевірки документів (інформації) про фінансові операції та їх учасників, які є підставою для:

Нюанси застосування граничної суми готівкових розрахунків

Листом НБУ від 21.06.2016 р. № 50-0004/51974 (електронний ресурс: https://uteka.ua/ua/publication/O-primenenii-predelnoj-summy-nalichnyx-raschetov), роз’яснено, що якщо фізична особа придбала товари (роботи, послуги) за готівку на користь підприємства і як представник цього підприємства, то на такі розрахунки поширюються обмеження, визначені п. 1 постанови Правління НБУ від 06.06.2013 р. № 210, а саме: гранична сума готівкових розрахунків підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня не може перевищувати 10 тис. грн.

Заповнення трудових книжок

Мінсоцполітики листом від 29.06.2016 року № 3475/0/10-16/06 (електронний ресурс: http://vobu.ua/ukr/documents/item/lyst-minsotspolityky-ukrainy-vid-290616-r-3475-0-10-16-06) нагадало, що трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п'ять днів.

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Subscribe

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.