Консультування з питань оподаткування

Згідно з інформацією Світового Банку, Україна по праву зайняла перше місце за складністю податкового законодавства. Фахівці Світового Банку нарахували 135 податків, які оплачуються українськими платниками податків.

Враховуючи такі сумнівні світові рекорди, цілком логічно, що навіть фахівці часто плутаються в багатьох питаннях оподаткування.

Крім того, податкове законодавство рясніє відвертими невідповідностями та суперечностями, у зв'язку з чим, платник податків і служителі фіскальної служби абсолютно по-різному трактують багато положень нормативно-правових актів. При чому, податківці трактують закони завжди не на користь платника податків, що тягне за собою серйозні штрафні санкції.

Фахівці з податкового права юридичної компанії LECON нададуть Вам глибоку і всебічну консультацію з питань оподаткування та опишуть при цьому всі ризики та можливі сценарії розвитку ситуацій, а також їх вирішення.

Телефонуйте!

tel  +380 (44) 361-56-14

 

 

Досягнення LECON

Вищий адміністративний суд України скасував податкові-повідомлення рішення на суму 5,7 млн.грн.
Закрито провадження у справі щодо притягнення до відповідальності за порушення валютного законодавства згідно ст. 162-1 КУпАП
Вищий адміністративний суд України скасував податкові-повідомлення рішення на суму 5,7 млн.грн.
Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення рішення ДПІ в частині визначення суми податкового зобов’язання по податку з доходів фізичних осіб від підприємницької діяльності на суму 18,6 тис. грн.
Скасовано податкове повідомлення-рішення в інтересах клієнта Юридичної компанії LECON щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій в сумі 202,8 тис. грн.

Залиште свій телефон щоб отримати першу консультацію безкоштовно!

Обратный звонок

Contact us

Ваше сообщение успешно отправлено

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій