Переваги аутсорсингу або як заощадити гроші

Кожен підприємець, починаючи свою діяльність, розраховує свій бюджет.

Отже, спробуємо в цифрах привести примірну вартість організації робочого місця штатного юриста в офісі.

Для того, щоб прийняти юриста в штат необхідно створити для нього робоче місце, яке в середньому обійдеться від 3 000 до 6 000 гривень. У дану суму входить покупка меблів, комп'ютера, мінімального набору канцелярії. Крім того, юристові необхідно встановити програмне забезпечення, вартість якого складе приблизно 1 000 грн., не рахуючи витрат на підтримку і оновлення ПЗ (близько 13 000 грн. на рік) і навчання. Щомісячна зарплата юриста середнього рівня складе від 4 000 до 10 000 гривень.

Разом: ціна утримання одного штатного юриста складе від 65 000 до 140 000 гривень на рік.

Окрім того, юридичний аутсорсинг це:

  • не тільки можливість оптимізувати свої витрати. Практика показала, що послуги юридичної компанії обходяться набагато дешевше, ніж утримання штатних юристів. Зарплата, премії, виплати у позабюджетні фонди, лікарняні, відпускні - всі ці витрати замінюються однією єдиною сумою - щомісячною оплатою послуг юридичної компанії, яка має фіксовану вартість, відповідну обсягом послуг, що надаються в рамках програми аутсорсингу.
  • робота цілого колективу професіоналів, кожен з яких спеціалізується в якій-небудь галузі права. Лише найбільшим і багатим організаціям доступна така розкіш, як утримання великого штату юристів, а одна людина, нехай навіть висококваліфікована і працездатна, не може осягнути неосяжне. Укладаючи договір правового абонентського обслуговування, підприємство отримує автоматично для здійснення своєї діяльності в розпорядження цілий штат досвідчених юристів-адвокатів.
  • у організації відсутні обов'язки з надання юристу відпустки, лікарняного, сплаті вихідної допомоги при звільненні. Оплата послуг відбувається за фактично виконану роботу, а не за проведений на робочому місці час. Наслідком цього є економія значних коштів і підвищення ефективності їх використання.
  • довгостроковість взаємовідносин між підприємством і постачальником юридичних послуг. Обслуговуюча юридична компанія завжди буде зацікавлена ​​у результативності та якості своєї виконаної роботи, що в свою чергу застереже і захистить бізнес, що обслуговується від проблем і збитків.
  • 5. рівність сторін договору і простіша процедура зміни відносин між фахівцем і організацією. Зокрема, якщо клієнт буде незадоволений якістю наданих юридичних послуг, то досить попередити постачальника таких послуг про розірвання договору. Немає необхідності вигадувати причини для звільнення, виплачувати вихідні допомоги відповідно до трудового законодавства як це відбувається у випадку зі штатними працівниками. Таким же чином відбувається рішення питань, що стосуються оплати.

Отже, очевидно, що подібна форма юридичного супроводу діяльності як укладання договору на абонентське юридичне обслуговування є найбільш прийнятною і вигідною для підприємств, але тільки за умови правильного вибору юридичної компанії.

Співпрацюючи з компанією LECON ви зробите правильний вибір, а послуги, що надаються нашими фахівцями, обійдуться значно дешевше!

tel  +380 (44) 361-56-14

Залиште свій телефон щоб отримати першу консультацію безкоштовно!

Обратный звонок

Contact us

Ваше сообщение успешно отправлено

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully