Про компанію

LECON - команда професійних юристів та адвокатів. Ми активно практикуємо в галузях юриспруденції та консалтингу. У нас - багаторічний досвід роботи в судових та правоохоронних органах, компаніях FMCG та інших галузях й організаціях.

Місія LECON - стати для Вас радником, здатним знайти оптимальні рішення і переконливо попередити про потенційні ризики. Успішному втіленню місії сприяє наш досвід, увага до деталей та бачення Вашого бізнесу зі сторони і цілісно.

Існує думка, що співпраця з юридичною компанією - більш витратний процес порівняно з утриманням штатних юристів. Це невірне переконання. Ми впевнені, що робота юриста не полягає тільки в написанні та виконанні шаблонного контракту. Завдання професійного юриста - економити Ваші час і гроші. Для цього потрібен більш досвідчений і широкий погляд на Ваш бізнес. Широкий спектр пропонуємих послуг дозволяє максимально швидко та якісно отримати допомогу будь-якого обсягу та рівня складності.

Співпрацю в рамках юридичного аутсорсингу ми завжди починаємо зі знайомства з компанією, вивчення схем її роботи, налагодження особистих контактів з топ-менеджментом. Результат очевидний - ми не витрачаємо час, а з першого дня включаємось в процес пошуку оперативного вирішення окресленої задачі.

Вартість юридичних послуг LECON формує виходячи з середнього розрахунку часу, необхідного на обслуговування конкретної компанії. Тому, якщо в компанії стороннім фахівцям необхідно вирішувати різнопланові питання, це обійдеться однозначно дешевше постійних витрат на заробітну плату декільком штатним юристам, утримання їх робочих місць, оплату доступу до правових баз, соціальний пакет, тощо.

Висококваліфіковані фахівці господарського, податкового, корпоративного та цивільного права LECON не перший рік надають комплексні юридичні, консалтингові та бухгалтерські ріщення українським підприємствам, окремим фізичним особам, іноземним холдингам і міжнародним компаніям.

Ми абсолютно впевнені в тому, що юристи прямо чи опосередковано впливають на всі бізнес-процеси в компанії і тому зона нашої відповідальності не зводиться лише до надання консультації по окремому локальному питанню.

Ми пишаємося результатами діяльності LECON в 2014 - 2015 р.р.:

  • Визнано незаконними в адміністративному та судовому порядку податкові рішення-повідомлення на загальну суму 75 млн. грн.;
  • Підготовано 120 правомірних відмов у наданні інформації органам податкової міліції;
  • Підготовано 440 консультацій щодо особливостей податкового законодавства;
  • 90% рішень по судових справах ухвалюються на користь клієнтів LECON, решту 10% ми регулюємо в позасудовому порядку, шляхом медіації. Статистика результативності медіації підтверджує досягнення консенсусу в інтересах наших клієнтів.

Відповідальність, професіоналізм, ефективність, надійність, особистий підхід, чесність, неупередженість - головні принципи роботи LECON.

Успіх LECON спирається на стійку ділову репутацію, надійних партнерів, довіру та авторитет серед наших клієнтів.

Співпраця з LECON - побудова успішного та стабільного майбутнього Вашої компанії.

«Ми - там, де захист Ваших інтересів!» - слоган, якому неухильно слідує LECON. Захист інтересів наших клієнтів - понад усе. Переконайтеся в цьому і Ви!

  • 03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 5 офіс 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі

Напишіть нам

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Підписка на розсилку

Будьте в курсі найбільш актуальних правових новин і подій