Возможно ли признать незаконным чек от ликвидированного предприятия?

ВОПРОС:

Я работала как ФЛП на упрощенной системе до октября 2011 г, предприятие ликвидировано. И вот недавно налоговая предоставилаотчет собесу (для оформления субсидии) не нулевой как ожидалось, а с суммой, якобы я как ФЛП совершала продажу некому предприятию (ООО) в декабре 2012г.

Бухгалтер этого предприятия показала чек, заполненный не мной на частное лицо, но с печатью. Можно ли как-то аннулировать этот товарный чек или признать его незаконным? В чеке отсутсуют его номер, адрес предприятия, форма оплаты. Заранее благодарна за ответ.

ОТВЕТ:

З вищевикладеної інформації не зовсім зрозуміло деякі моменти. Наприклад, що саме Ви маєте на увазі під ліквідацією: порядок передбачений чинним законодавством України з повідомленням всіх органів державної влади про ліквідацію та внесення відповідних записів чи просто фактичне припинення здійснення господарської діяльності. Крім того, є незрозумілим кого Ви маєте на увазі під підприємством. 
Тому вважаю за потрібне зазначити декілька варіантів.
Перший варіант.

Якщо в 2011 році до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб ‑ підприємців (надалі ‑ ЄДР) була внесена інформація про Вашу  ліквідацію, як фізичної особи-підприємця ,а у 2012 році невідома Вам особа, використала реквізити Вашого ФОП (уже не дійсні на той час) та від Вашого імені, як ФОП уклала угоду про продаж товарів (в т.ч. фіктивно виготовила печатку або використала Вашу незнищенну печатку), то в такому випадку для захисту своїх прав, Вам необхідно звернутись до відповідних правоохоронних органів щодо здійснення третіми особами шахрайських дій.

Другий варіант.
Якщо ж станом на 2011 рік, Ви, як ФОП, фактично припинили здійснювати господарську діяльність, проте ліквідації передбаченої чинним законодавством України не здійснили, а просто здійснювали дії щодо подачі в контролюючі органи «нульових» звітів, декларацій і т.д. та інформація стосовно Вас, як діючого ФОП знаходилась в ЄДР, а у 2012 році, через Вас, як ФОП, було проведено угоду про продаж товарів та дохід від даної угоди був відображений у декларації, то довести, що вищезазначений правочин був незаконний та з порушенням норм чинного законодавства України фактично не можливо.
  • 03680, г.Киев, ул. Соломенская, 5 офис 1002
  • +380 (44) 361-56-14
  • +380 (44) 361-56-14
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Мы на карте

Напишите нам

Обратная связь

Ваше сообщение успешно отправлено

Подписка

Рассылки Subscribe.Ru
Право в Украине - теория и практика
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.